Silver Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forúm klanu Silver Riders, hrajíci L2 na serveru Gamepark.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihlaška JackaHobse :)

Goto down 
+3
treeman
Fallys
Palice
7 posters
AutorZpráva
JackHobs
Anonymní




Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) EmptyMon Jul 05, 2010 12:48 pm

tak zdravim ve spolek,nevedel jsem jak napsat tu přihlešku a taky sem nevedel jak to je s lvl hranici byloto že 65+ tak jsme se dohodly že to skusi a uvydime co z toho bude,ale jak jsem si četl co jste psaly tak napišu svou vlastni přihlašku at to trochu vypada ,, :

1,takže jmeno herni postavy je JackHobs

2,byvale klany Dune tam sem byl asi rok a nic moc aktiv,,,Wariors tam jsem se mel fajn dobra komunita ale klan se z neznamych duvodu rozpadnul a lidi odešly.

3,pety- PP(56) Torant ,SE(56) bufibuf ,BISH(56) Sinatra ,pety mam společne s petou což se gondagar(peta) zminoval už v echu minulém,

4,hraju asi 4 roky , znalosti lineage docela mam i pvp jak na Gp a různých dalších věci

5,equip BW heavy a keshamberky,Talum hevy se zatim planuje jenom v myšlenkach penize na nej bohužel nejsou

6,Něco o mě takže studuju zatím prvním rokem na SŠ stavební obor jako tesař, umím respektovat některé názory a přizpůsobit se podmínkám klanu nejsem problemový hráč spiše takový kliďas:),pokud můžu účastním se všech klanových akci a rád pomůžu s čímkoliv komukoli,rad poradim pokud samozřejme znam odpoved,,,

7,ventrilo neni problem jenom mi musite řict kde stahnout a ip heslo atp

8,proč do SR? je tam můj kamarád Péťa a Joc s kterou sem nedávno vyhrál umělecký Event asi poprvé za cele 4 roky co jsem vyhrál:) ,,,myslím, že SR je super klan a jsou vněm dobři hráči se kerýma si užiju trochu srandy a parádně si zahraji ,,,

9,WB nemam

Omlouvam se za pravopisne chyby psani mi nikdy nejak zvlašt nešlo
Návrat nahoru Goto down
Palice
Ten tu pusu nezastaví
Palice


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 11. 09
Age : 34
Location : Taková malá dědinka Hradiště

Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) EmptyMon Jul 05, 2010 12:52 pm

+1 BD se vždy hodí a lvl zase není takový stryšný do luk pt stačí BD 58+, někdo tě na exp do pt vemze určitě, já ještě trošku poexpim destu a mužeme jít vlakovat
Návrat nahoru Goto down
Fallys
Znalec klanu
Znalec klanu
Fallys


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 15. 08. 09
Age : 39
Location : Žatec

Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: re   Přihlaška JackaHobse :) EmptyMon Jul 05, 2010 1:38 pm

být to jiný char tak bych řekla academy ale jelikož je to BD aktiv tak +1 do SR
Návrat nahoru Goto down
treeman
Ten tu pusu nezastaví
treeman


Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 13. 12. 09
Age : 28
Location : Hořice

Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) EmptyMon Jul 05, 2010 2:17 pm

BD super +1 jenom ten lvl, drobek více se budeš muset poexpit přece jen když jdeš na CS s malím levelem tak to BD moc nevydrží.Sám mám zkušenosti Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ThePrototype
Málomluvka



Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 10. 06. 10
Age : 30
Location : Brtnice (Jihlava, Třebíč)

Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) EmptyMon Jul 05, 2010 6:05 pm

+1
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) EmptyMon Jul 05, 2010 6:58 pm

+ mas tady kamarada
+ BD
celkove +1, ale makej etdka s farmou je nejlepsi chvile padaj poleny tak at si enco vydelas na A set bounce
Návrat nahoru Goto down
zizu
Bavič
zizu


Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 17. 08. 09

Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) EmptyTue Jul 06, 2010 12:42 am

+1
Návrat nahoru Goto down
Viggen
Sportovec klanu
Sportovec klanu
Viggen


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 15. 08. 09
Age : 36
Location : Loket (Karlovy Vary)

Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) EmptyTue Jul 06, 2010 2:16 pm

+1 za BD
ale ja bych te dal do akademie ale to ad rozhodne CLko
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihlaška JackaHobse :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihlaška JackaHobse :)   Přihlaška JackaHobse :) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihlaška JackaHobse :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška
» Prihlaska do SR
» Přihláška
» Přihláška do SR
» Přihláška :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silver Riders :: Přihlášky :: Schváleno-
Přejdi na: