Silver Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forúm klanu Silver Riders, hrajíci L2 na serveru Gamepark.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Přihláška k vám :P

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
johanovi
Anonymní




Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 1:49 pm

Ahoj všem Razz

*Můj nick je johanovic (sps72)
*Po návratu na GP sem byl v klanu GanjaTechnics, ae jak mi po pár hodinách došlo,, bylo to blbé rozhodnutí,, byl sem moc zbrklej =x
*Pety mam: LadyMariana (pp54) ,, ZaGGi (BD 53) ,, Maiiko (sws52) ,, Zaii (SE60) a Darkcloudy (SE60)
*Na GP hraju celkově asi 3 roky,, ae ted sem tu půl roku nehrál,, zkoušel sem štěstí na kamaelu =))
*Vlastním ava rob set +6 (bez bot ty mi ruply xD) ,, maje set sperku +18 gunu právě scháním ,, BW hvy set a sls*sls
*Jmenuju se Lukáš,, je mi 18 let a 22.6 sem dostal do ruky výučák =)) ,, bydlim kousek od Prahy
*Bez ventrila to paření neni ono,, takže doufám že je vás na VT hodně online Razz
*Do SR sem chtěl ještě za doby GameOver ,, ae nějak sem se k vám nedostal (za glada "lukas02, ted už ho nehraju)
*Šperky mam jen ty maje,, na WB sem na GP nikdy ani nebyl xD
Návrat nahoru Goto down
treeman
Ten tu pusu nezastaví
treeman


Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 13. 12. 09
Age : 28
Location : Hořice

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 1:56 pm

+1 akorat kup ty boty a soma nebo valhalu.Snad budeš aktivní.
Návrat nahoru Goto down
johanovi
Anonymní




Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 6:47 pm

tak už mam homo s acu +8 a komplet ava set =))
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 7:43 pm

Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 7:47 pm

A navic u muchentuchen se jeste poradne ani nevyjadrili jestli ano nebo ne a uz si to u nich zabalil.To mi prijde divny vis, aspon ja nejsem naivni, nevim jak na tom sou ostatni clenove SR.Ale taky nebudou hloupy a myslim si ze tady moc sanci nemas -1 za me SPS 72 neaktiv + sux equip a ti eR peti.MMnt dostal sem napad za 2 tydny si vyfarmim peta na 60+ a hodim si prihlasku k Rainbow to bude nejlepsi pirat
Návrat nahoru Goto down
johanovi
Anonymní




Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 8:07 pm

podával sem si přihlášku do FERAru to nepopírám ,, ae bavil sem se s jejich CL a dohodli sme se že přihlášku stahuju,, jen to ještě ae asi neuzavřeli
Návrat nahoru Goto down
johanovi
Anonymní




Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 8:10 pm

btw co tim eR petama myslíš ??
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 8:36 pm

johanovi napsal:
btw co tim eR petama myslíš ??

To co psal v MT nekdo myslim ze drticc
Návrat nahoru Goto down
johanovi
Anonymní




Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 8:44 pm

mno omg,, takový lidi mam fakt nejradši když někoho z něčeho obviněj a nemaj vůbec žádnej důkaz ,, stejně jako já můžeš bejt ty pet někoho z R ,, ježiš promin,, já zapomněl,, ty už jsi u SR =x
Návrat nahoru Goto down
Viggen
Sportovec klanu
Sportovec klanu
Viggen


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 15. 08. 09
Age : 36
Location : Loket (Karlovy Vary)

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 10:18 pm

me se treba neliby ze nejsi puvodni majitel tohohle charu
za me -1
Návrat nahoru Goto down
treeman
Ten tu pusu nezastaví
treeman


Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 13. 12. 09
Age : 28
Location : Hořice

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 10:40 pm

Zmena -1
Návrat nahoru Goto down
Joc
Admin
Joc


Poèet pøíspìvkù : 455
Join date : 14. 08. 09
Age : 34
Location : Praha

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyWed Jun 30, 2010 11:45 pm

-1
Návrat nahoru Goto down
https://silver.forumczech.com
johanovi
Anonymní




Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyThu Jul 01, 2010 3:17 am

já k vám ani nechci xD ,, celá přihláška byl jen JOKE,, nemam ani žádný pety,, ty co sem napsal sem jen potkal někde v cata ,, ani lvly newim xD
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyThu Jul 01, 2010 8:41 am

johanovi napsal:
já k vám ani nechci xD ,, celá přihláška byl jen JOKE,, nemam ani žádný pety,, ty co sem napsal sem jen potkal někde v cata ,, ani lvly newim xD

No vidíš brouku můj 6smysl vždy zabere na ty největší potkany:))
Návrat nahoru Goto down
treeman
Ten tu pusu nezastaví
treeman


Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 13. 12. 09
Age : 28
Location : Hořice

Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P EmptyThu Jul 01, 2010 10:50 am

Rofl dmnce Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Přihláška k vám :P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Přihláška k vám :P   Přihláška k vám :P Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Přihláška k vám :P
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska do SR
» Přihláška
» přihláška
» Přihláška
» Prihlaska do SR

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silver Riders :: Přihlášky :: Odmítnuto-
Přejdi na: