Silver Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forúm klanu Silver Riders, hrajíci L2 na serveru Gamepark.
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Chtěl bych zpátky k vám :)

Goto down 
+3
Nicitelin
Fallys
Zanzaraah
7 posters
AutorZpráva
Nioalo
Anonymní




Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyTue Jun 15, 2010 10:35 pm

Ahoj všem
Začnu tedy podle vzoru přihlášky

NICK: Nioalo, CHAR: Sh, lvl: 70
Bývale klany už si nepamatuji, nebyly známéSmile
Můj jediný pet kterého mám je SE 50
Zkušenosti s L2, no hraju už asi tak kolem pěti let, s přestávkama Smile nechci aby si někdo myslel, že jsem nejaký master, ikdyž hraju tak dlouho L2, tak furt umím to samý hrál sem na plno serverech, nekde sem byl top, nekde sem nebyl nic , hral sem pod jednim nickem na tech ostatnich, tady sem chtel zacit hrat pod novym, jakoby od zacatku Smile
Equip: no, muj acc jsem pujcil na cas kamosovy snazim se ho ted nejak kontaktovat aby mi to vratil , ale nejak se mi to nedari, nejak se mi vytratil homo s acu +10 zbylo mi homo s acu +3, mam ava set +13 , a maje set sperku +15 unseal WB žádné...
Něco o sobě: jsem normalni kluk, je mi 19 a jsem z malého města Rumburk okres Děčín
Proč chci do SR: jednou už jsem u vás byl nekdo si me pamatuju nekdo ne Smile ani nevim jak jsem odesel nebo jestli jsem byl vyhozel, pravda je takova, ze jsem si dal nacas pauzu, mel sem i nejakej osobni problemy , ktere mi neumoznovali hrat, protoze nebyl cas, chtel bych jit zase k vam, ackoliv vas nektere znam, a vim ze tenhle klan je v pohode, sou akce , lidi jsou porad online a s kazdým vychazej.. Smile
Ventrilo: no je to tak ze mikrofon nemam, ale aspon ty sluchatka ano... jak jsem se docetl tak pry staci, aby clovek tam byl a poslouchal, je jasny ze se ho pokusim sehnat co nejdrive (koupit)...

posledni bob bokem: ikdyz mi joc rekla at zkusim napsat prihlasku zpet do Sr, tak pocitam ze asi neuspeju:) se svym EQ atd ... Smile

diky za vyhádření Surprised)
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 7:16 am

Hm -1 muj 6smysl mi rika ze ty a aktivita to nebude ono , navic SH a pujcovani toho equipu , stridani serveru nustaly odpocinek to toho asi moc nevydrzis:)
Návrat nahoru Goto down
Fallys
Znalec klanu
Znalec klanu
Fallys


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 15. 08. 09
Age : 39
Location : Žatec

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: re:Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 9:02 am

jak to máš v plánu s aktivitou tu?
popřípadě bych ti dala zkušební měsíc.
Návrat nahoru Goto down
Nicitelin
Nováček



Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 09. 05. 10

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 9:48 am

-1
Návrat nahoru Goto down
Nioalo
Anonymní




Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 11:55 am

prestavku jsem mel jednou snad 2x kvuli osobnim problemum, ale koukam stejne ze tu neuspeju Smile vidim prvni nezajmy Smile
Návrat nahoru Goto down
Joc
Admin
Joc


Poèet pøíspìvkù : 455
Join date : 14. 08. 09
Age : 34
Location : Praha

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 12:03 pm

+1, jen to nesmíš hned vzdávat! equip jsou jen věci, hlavní je hráč Wink a pokud k nám opravdu chceš, a budeš aktivní a budeš teamovej hráč, tak to je to hlavní. To já samozřejmě nemůžu vedět, ale jak si tě tak pamatuju, tak si myslím, že jsi v pohodě a že si tu šanci zasloužíš.
Návrat nahoru Goto down
https://silver.forumczech.com
Viggen
Sportovec klanu
Sportovec klanu
Viggen


Poèet pøíspìvkù : 583
Join date : 15. 08. 09
Age : 36
Location : Loket (Karlovy Vary)

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 12:10 pm

dal bych ho zatim do akademie ad ho chvyly pozname do mainu az jak se osvedci
do mainu -1
do akademie +1
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 1:34 pm

Oka az se vyjadri vic lidi naberu ho tam a pekne si te proklepnu:) +1 akademie tongue
Návrat nahoru Goto down
Palice
Ten tu pusu nezastaví
Palice


Poèet pøíspìvkù : 115
Join date : 23. 11. 09
Age : 34
Location : Taková malá dědinka Hradiště

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyWed Jun 16, 2010 2:55 pm

+1 akademie
Návrat nahoru Goto down
treeman
Ten tu pusu nezastaví
treeman


Poèet pøíspìvkù : 142
Join date : 13. 12. 09
Age : 28
Location : Hořice

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyFri Jun 18, 2010 5:01 pm

Za 5 let toho moc nemas ti reknu. Aktivita u tebe bude nic moc tak 0, lvl a char taky 0 aspon tu subku jsi mohl uz mít.No a do akademie se takovej hráč hodí takže +1.
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyFri Jun 18, 2010 5:57 pm

Pm Zanzaraah, nebo Neznambolest Suspect
Návrat nahoru Goto down
Joc
Admin
Joc


Poèet pøíspìvkù : 455
Join date : 14. 08. 09
Age : 34
Location : Praha

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyFri Jun 18, 2010 7:33 pm

Akademie ještě existuje? Very Happy a je to ta samá co vede Indil nebo ste udělali jinou ?
Návrat nahoru Goto down
https://silver.forumczech.com
Nioalo
Anonymní




Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyFri Jun 18, 2010 7:39 pm

5 let je mysleno ze to hraju uz tak dlouho, ne ze to hraju na GP... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptySat Jun 19, 2010 1:28 pm

Joc napsal:
Akademie ještě existuje? Very Happy a je to ta samá co vede Indil nebo ste udělali jinou ?

Ta akademie co mas na mysli neexistuje.Ja mam takovou akademii, kam muzu nabirat lidi ktery nejsou pripraveni do Main klanu, ale zaroven to pusobi jako muj petklan.Pokud ale ma zajem se starat o "akademii" naberu mu peta, nebo pety a dam prava na nabirani at se to rozjizdi rychleji. bounce
Návrat nahoru Goto down
Nioalo
Anonymní




Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyMon Jun 21, 2010 11:26 am

už tri dny seti snazim napsat ve hre a furt te vidim ofline Smile zanzahare Smile
Návrat nahoru Goto down
Zanzaraah
Bavič
Zanzaraah


Poèet pøíspìvkù : 85
Join date : 16. 05. 10
Location : Brno-náměstí svobody

Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) EmptyMon Jun 21, 2010 6:34 pm

Nabrán dne 21.6 2010 do (akademie)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chtěl bych zpátky k vám :) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chtěl bych zpátky k vám :)   Chtěl bych zpátky k vám :) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chtěl bych zpátky k vám :)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Měl bych zájem o váš klan ;)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Silver Riders :: Přihlášky :: Schváleno-
Přejdi na: